Czwartek, 2020-10-22

Imieniny: Haliszki, Lody

„Zgrana Klasa” dla uczniów z oddziałów 0-III

20 czerwca 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs „Zgrana Klasa” dla uczniów z oddziałów 0-III. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wzięły w nim udział. Było sporo zabawy, ale również sportowej rywalizacji: „bitwa na kulki z  papieru”, „podbijanie piłki na chuście animacyjnej”.  Odbył się również konkurs plastyczny polegający na zaprojektowaniu i  wykonaniu pracy zbiorowej z wyciętych wcześniej i ozdobionych  kół z papieru. Powstały w ten sposób naprawdę imponujące prace: bajkowe gąsienice, kolorowy paw, nutka, smok, serce. Klasy zaprezentowały też swoje ulubione zabawy ze śpiewem: „Mam chusteczkę…”, „Tańczymy labada…”, „Jesteśmy jagódki”, itd. Na duże brawa zasłużyły dzieci z oddziału przedszkolnego, które chociaż najmłodsze, to starały się dorównać starszym kolegom. Zostały wyróżnione za kulturalne zachowanie i cierpliwość podczas oczekiwania na swoją kolej w poszczególnych konkurencjach.