Kalendarium

Niedziela, 2020-04-05

Imieniny: Ireny, Kleofasa

Statystyki

  • Odwiedziny: 424567
  • Do końca roku: 270 dni
  • Do wakacji: b.d.

Adresy służbowe nauczycieli

ADRESY E –MAIL NAUCZYCIELI DO KONTAKTU Z UCZNIAMI I RODZICAMI
Szkoły Podstawowej nr 12 im. Bolesława Chrobrego

Atłasik Agnieszka

atlasika12@gmail.com

Biczak Joanna

biczakj12@gmail.com

Chłód Izabela

chlodiza12@gmail.com

Cierpiał Anna

cierpiala12@gmail.com

Frejlich Agnieszka

frejlicha12@gmail.com

Gąsowska Aleksandra

gasowskaa12@gmail.com

Górecki Krzysztof

goreckikrz12@gmail.com

Grabowska Ewa

grabowskaew12@gmail.com

Grabałowski Marcin

grabalowskim12@gmail.com

Kaptur Urszula

kapturula12@gmail.com

Kiepura Tomasz

kiepurat12@gmail.com

Kowalik Agnieszka

kowalikag12@gmail.com

Krawczyk Iwona

krawczykiw12@gmail.com

Lampa Agnieszka

lampaaga12@gmail.com

Lipińska Aleksandra

lipinskaa12@gmail.com

Łucka Olga

luckaolga12@gmail.com

Majda Sylwia

majdasyl12@gmail.com

Maranda Katarzyna

marandaka12@gmail.com

Matuszewski Artur

matuszewskia12@gmail.com

Mieleszko Beata

mieleszkob12@gmail.com

Mizgała Monika

mizgalamo12@gmail.com

Nowak Dorota

nowakdo12@gmail.com

Ociepka Mateusz

ociepkam12@gmail.com

Paciorkowska-Cierpiał Jolanta

paciorkowskaj12@gmail.com

Pindych Katarzyna

pindychk12@gmail.com

Pliszka Dorota

pliszkad12@gmail.com

Sikorska Iwona

sikorskaiw12@gmail.com

Stępień Lidia

stepienli12@gmail.com

Stochel Marzena

stochelm12@gmail.com

Stasiak Justyna

stasiakju12@gmail.com

Śledzikowska Mariola

sledzikowskam12@gmail.com

Śpiewak_G Konrad

spiewakk12@gmail.com

Tyras Agata

poroszewskaa12@gmail.com

Kłak Szczepan

klakszcz12@gmail.com