Wtorek, 2020-12-01

Imieniny: Blanki, Edmunda

Informacje o egzaminie

Informacje podstawowe dla uczniów

1. Pamiętaj, że od tego czy przyjdziesz na egzamin zależy czy ukończysz szkołę.
  2. Nie możesz przyjść na egzamin jeśli mieszkasz z osobą poddaną kwarantannie.
  3. Przyjdź na egzamin o wyznaczonej porze, (pomiędzy 8.45, a 8.55) nie wcześniej, nie później. Musisz mieć ze sobą maseczkę, którą nosisz w szkole do czasu zajęcia miejsca, legitymację, 2 czarne długopisy, a w dzień egzaminu z matematyki także linijkę.
  4. Możesz mieć ze sobą wodę. Butelka z wodą stoi na podłodze.
  5. Przez cały czas w szkole obowiązuje odstęp 1, 5 m. i zasady higieny. (niedotykanie dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu, a także przestrzeganie higieny podczas kaszlu i kichania (zakrywanie ust zgięciem łokcia)
  6. Niczego nie wolno pożyczać podczas egzaminu.
  7. Nie przynosisz obuwia zmiennego, nie korzystasz z szatni.
  8. Nie wolno wnosić na salę żadnych urządzeń elektronicznych. Dotyczy to nie tylko telefonów ale także np. zegarków.
  9. Przed wejściem do sali nauczyciel wylosuje miejsce dla Ciebie. Po zajęciu miejsca możesz zdjąć maseczkę. Zakładasz ją za każdym razem kiedy masz kontakt z nauczycielem. Gdy dostajesz i oddajesz pracę, gdy nauczyciel sprawdza poprawność kodowania, gdy wychodzisz z sali.
  10. Po rozdaniu prac sprawdzasz jakość wydruku, kodujesz pracę i kartę odpowiedzi. Nauczyciel zapisuje na tablicy godzinę rozpoczęcia i zakończenia pracy. W sali jest zegar.
  11. Podczas egzaminu z matematyki wewnątrz pracy będzie karta rozwiązań, którą odrywasz i piszesz na niej wszystkie obliczenia. Także nie odrywasz karty odpowiedzi.
  12. Po zakończeniu pracy sprawdzasz, czy poprawnie przeniosłeś odpowiedzi na kartę odpowiedzi. Jedna osoba z sali zostaje w niej do czasu spakowania prac.
  13. Jeśli poczujesz się chory, komisja może przerwać egzamin dla Ciebie, wtedy przystąpisz do  niego w lipcu.
  14. Jeśli skończysz wcześniej, podnosisz rękę, zakładasz maseczkę, a komisja odbierze od Ciebie pracę. Przez ostatnie 15 minut sprawdzianu nie możesz wyjść z sali.
  15. Nie kontaktując się z innymi uczniami opuszczasz szkołę.