Czwartek, 2021-10-28

Imieniny: Narcyza, Serafina

XXIII Jurajska Liga Rowerowa - Igrzyska Dzieci i Młodzieży 2021/22

Dnia 1 października 2021r. nasi uczniowie wzięli udział w XXIII edycji Jesiennej Jurajskiej Ligi Rowerowej. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów z klas : IV,V,VI,VII oraz VIII. Najlepszą zawodniczką  z naszej szkoły została Natalia Marciniak z klasy IVa, która zajęła 7 miejsce w kategorii dziewcząt III-IV. Natalia dla naszej szkoły wywalczyła , aż 11 pkt. W kategorii chłopców VII-VIII, 8 miejsce zajął Piotr Orlik z klasy VIIIa  zdobywając 9 pkt, Tymoteusz Mijas  z klasy VIIIb zajął 13 miejsce zdobywając 4 pkt, 10 miejsce zajął Bartosz Weżgowiec z klasy 6a zdobywając -7 pkt. Pozostałi uczestnicy zajęli dalsze miejsca zapisując na konto SP 12 po jednym punkcie.
W zawodach udział wzięło 9 szkół. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła :

IGRZYSKA DZIECI. KAT.CHŁOPCY SZKOŁA PODSTAWOWA
7 miejsce - 12 pkt