Czwartek, 2021-10-28

Imieniny: Narcyza, Serafina

Pomagamy zwierzakom w schronisku

Nasz szkoła po raz kolejny uczestniczy w Kampanii Białych Serc. W tym roku bierzemy udział w akcji „BIAŁA ŁAPKA„. Chcemy wyrazić protest wobec przemocy i obojętności dotyczącej naszych czworonożnych przyjaciół, bezdomnych zwierząt Natasza Frej z kl. III a zainicjowała udział w akcji. Przygotowała kolorowy plakat zachęcający wszystkich uczniów do zbiórki mokrej karmy, żwirku dla kotów i kocyków.

Odwiedziła we wtorek wszystkie klasy reklamując akcję ,,BIAŁA ŁAPKA”. Choć zbiórka w ramach kampanii trwa od 12 października do 24 października, czyli niedzieli, postarajcie się przygotować dary dla bezdomnych psiaków i kotów do 22 października. Zebrane dary przekażemy do Schroniska dla bezdomnych zwierząt na ul. Gilowej w Częstochowie. NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI WOBEC PRZEMOCY, ZANIEDBANIA I BRAKU EMPATII.