Niedziela, 2021-05-16

Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja

Przedszkolaki w Zaczarowanym Lesie

Gdzie można spotkać Czerwonego Kapturka, Kopciuszka czy usłyszeć wycie wilka? Nasze przedszkolaki wiedzą, że w Zaczarowanym Lesie. 29 maja, w piękny, słoneczny dzień, udali się tam na wycieczkę z wychowawczynią i rodzicami. W to magiczne miejsce zawiózł ich "tramwaj konny". Po drodze odwiedzili domek Baby Jagi, spotkali rozśpiewanego Czerwonego Kapturka z gitarą, który częstował ciasteczkami spełniającymi marzenia. W głębi lasu natknęli się na Babcię, Jasia i Małgosię, Kopciuszka oraz Leśniczego, który czuwał nad ich bezpieczeństwem w lesie. Dzieci wzięły udział w zabawie sprawdzającej grzeczność i prawdomówność, a to za sprawą węża Leona.  Dzień pełen wrażeń zakończył ciepły posiłek oraz dyskoteka w "Chacie za wsią".

zaczarowany las