Kalendarium

Poniedziałek, 2021-04-19

Imieniny: Alfa, Leonii

Statystyki

  • Odwiedziny: 739928
  • Do końca roku: 256 dni
  • Do wakacji: 67 dni
Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Artykuły

Sukces Nataszy Frej w Powiatowym Konkursie

2021-03-18
Z olbrzymią przyjemnością pragniemy poinformować o sukcesie Nataszy Frej z klasy II, która zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Ludowej Folkowizja zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 33 w Częstochowie.
 
Szczegółowe informacje o konkursie dostępne w tym linku  TUTAJ Do konkursu uczennicę przygotowywał nauczyciel muzyki p. Tomasz Kiepura
Gratulujemy!!
 

Czytaj więcej o: Sukces Nataszy Frej w Powiatowym Konkursie

I miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym

2020-10-22
Nasi uczniowie: Alicja Grabowska, Julia Weżgowiec oraz Piotr Stelmaszczyk zajęli trzy pierwsze miejsca w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym Architektura mojego krajobrazu.
Droga do sukcesu była następująca: zrobili aparaty otworkowe, wykonali nimi zdjęcia, ze zdjęć i z dodatkiem roślin wykonali odbitki w technice cyjanotypii. Każdy etap samodzielnie, pod czujny, okiem p. Doroty Pliszki. 
Gratulacje Uśmiech
 
Czytaj więcej o: I miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym

Obchody Europejskiego Dnia Języków.

2017-10-03
Powiększ zdjęcie

  III miejsce Weronika Biszta ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Częstochowie! Gratulacje

SP12

Czytaj więcej o: Obchody Europejskiego Dnia Języków.

Kolejny sukces

2017-05-30

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie Uli Mszycy z oddziału przedszkolnego, która zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Origami „Wiosna tuż, tuż”, zorganizowanym przez SP nr 35 w Częstochowie. Uleńko, gratulujemy!!!

konkurs

Czytaj więcej o: Kolejny sukces

Kolejny sukces

2017-05-23

Jakub Barwaniec uczeń klasy II c, który interesuje się wędkarstwem, może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jakub zajął I miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Koła WYKROMET w kategorii Kadet.

kolejny sukces

Czytaj więcej o: Kolejny sukces

Kolejny sukces

2017-01-31

Miło nam poinformować o sukcesie Martyny Karwali z kl. 4a, która zajęła I miejsce  w konkursie na wykonanie pomocy dydaktycznych  stosowanych w edukacji matematyczno - przyrodniczej dla dzieci niewidomych i niedowidzących. Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna w Częstochowie. Gratulujemy!!!

Czytaj więcej o: Kolejny sukces

"KARTKA ŚWIĄTECZNA WYRAZEM UCZUĆ"

2016-12-27

Z radością informujemy, że Monika Ognik - uczennica klasy 6a  odniosła sukces, zajmując I miejsce  w V międzyszkolnym  konkursie plastycznym "KARTKA ŚWIĄTECZNA WYRAZEM UCZUĆ", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 53 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Częstochowie.

Czytaj więcej o: "KARTKA ŚWIĄTECZNA WYRAZEM UCZUĆ"

Znów mamy kolejny, duży sukces!

2016-12-15

Z radością informujemy, że Nadia Zaskórska - uczennica klasy II a po raz kolejny odniosła sukces, zajmując II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Żyj zdrowo”, którego organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna oraz Szkoła Podstawowa nr 37. Satysfakcja jest tym większa, że jej praca „Kosz pełen zdrowia” została nagrodzona spośród 340 prac, które napłynęły na konkurs z 21 szkół, a Nadia była jego najmłodszą uczestniczką. NASZE GRATULACJE NADIU!!! JESTEŚMY Z CIEBIE DUMNI !!! Oto nagrodzona praca i jej autorka.

konkurs

Czytaj więcej o: Znów mamy kolejny, duży sukces!

Konkurs recytatorski

2016-11-29
Powiększ zdjęcie

Pod takim hasłem 23 listopada odbył się w Szkole Podstawowej nr 49 konkurs recytatorski, w którym wzięły udział uczennice z klas drugich – Alicja Grabowska z II a i Nicola Gasiulewicz z II c. Obie dziewczynki pięknie się zaprezentowały: Ala w wierszu Jana Brzechwy  pt. ,,Kijanki”, a Nicola w wierszu Jana Klimka pt. ,,Co ma pies, co ma kot”. Zachwyciły również swoimi strojami i ostatecznie zdobyły obie wyróżnienia! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

konkurs recytatorski

Czytaj więcej o: Konkurs recytatorski

Kolejny sukces

2016-12-06

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie Uli Mszycy z oddziału przedszkolnego. Jej praca została wyróżniona w konkursie plastycznym: „Jesień wokół nas”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 22 w Częstochowie. Uleńko, gratulujemy!!!

sukces

Czytaj więcej o: Kolejny sukces