Kalendarium

Wtorek, 2020-12-01

Imieniny: Blanki, Edmunda

Statystyki

  • Odwiedziny: 634125
  • Do końca roku: 30 dni
  • Do wakacji: 206 dni

E-maile służbowe nauczycieli

Adresy służbowe nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 12 im. Bolesława Chrobrego

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

e-mail

1. 

Atłasik Agnieszka

aatlasik@sp12edukacja.onmicrosoft.com

2. 

Biczak Joanna

jbiczak@sp12edukacja.onmicrosoft.com

3. 

Cierpiał Anna

acierpial3@sp12edukacja.onmicrosoft.com

4. 

Frejlich Agnieszka

afrejlich@sp12edukacja.onmicrosoft.com

5. 

Gąsowska Aleksandra

agasowska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

6. 

Górecki Krzysztof

kgorecki1@sp12edukacja.onmicrosoft.com

7. 

Grabowska Ewa

egrabowska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

8. 

Kaptur Urszula

ukaptur@sp12edukacja.onmicrosoft.com

9. 

Kiepura Tomasz

tkiepura@sp12edukacja.onmicrosoft.com

10. 

Kowalik Agnieszka

akowalik1@sp12edukacja.onmicrosoft.com

11.

Krawczyk Iwona

ikrawczyk@sp12edukacja.onmicrosoft.com

12. 

Lampa Agnieszka

alampa1@sp12edukacja.onmicrosoft.com

13. 

Lipińska Aleksandra

alipinska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

14. 

Łucka Olga

sp12@sp12edukacja.onmicrosoft.com

15. 

Majda Sylwia

smajda1@sp12edukacja.onmicrosoft.com

16. 

Maranda Katarzyna

kmaranda@sp12edukacja.onmicrosoft.com

17.

Matuszewski Artur

amatuszewski@sp12edukacja.onmicrosoft.com

18. 

Mieleszko Beata

bmieleszko@sp12edukacja.onmicrosoft.com

19. 

Mizgała Monika

mmizgala1@sp12edukacja.onmicrosoft.com

20. 

Nowak Dorota

dnowak4@sp12edukacja.onmicrosoft.com

21. 

Ociepka Mateusz

mociepka@sp12edukacja.onmicrosoft.com

22. 

Paciorkowska-Cierpiał Jolanta

jpaciorkowska-cierpial1@sp12edukacja.onmicrosoft.com

23. 

Pindych Katarzyna

kpindych@sp12edukacja.onmicrosoft.com

24. 

Pliszka Dorota

dpliszka@sp12edukacja.onmicrosoft.com

25. 

Sikorska Iwona

isikorska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

26. 

Stępień Lidia

lstepien1@sp12edukacja.onmicrosoft.com

27. 

Stochel Marzena

mstochel@sp12edukacja.onmicrosoft.com

28. 

Stasiak Justyna

jstasiak@sp12edukacja.onmicrosoft.com

29. 

Śledzikowska Mariola

msledzikowska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

30. 

Śpiewak Konrad

kspiewak2@sp12edukacja.onmicrosoft.com

31. 

Poroszewska Agata

aporoszewska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

32. 

Suchańska Katarzyna

ksuchanska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

33. 

Suchy Paulina

psuchy@sp12edukacja.onmicrosoft.com

34. 

Lisowska Anna

alisowska@sp12edukacja.onmicrosoft.com

35. 

Dorobisz Beata

bdorobisz@sp12edukacja.onmicrosoft.com